کشت و صنعت اسوه

_

شرکت ایده سازان وداد (اسوه) در سال ۱۳۹۲ با هدف فعالیت در حوزه پرورش طیور، کشت و صنعت و محصولات پروتئینی توسط یک تیم توانمند تاسیس شد. این شرکت در ادامه فعالیت‌های خود مجوز پخش مواد غذایی و پروتئینی در استان تهران و همچنین جواز تاسیس صنایع بسته بندی و فرآوری مواد غذایی و پروتئینی را نیز اخذ نمود.

کشت و صنعت اسوه با بهره گیری از مدیران و کادر فنی متخصص و استفاده از روش های نوین و پربازده به سرعت فعالیت کاری خود را توسعه و ارتقا بخشید و در حوزه کشت و صنعت روش‌های صنعتی و حرفه‌ای را جایگزین روش‌ها و ابزار سنتی و کم‌بازده کرد. این شرکت یک گروه تحقیقاتی را در راستای تحقیق و توسعه کشت و صنعت‌ و به روز رسانی روش‌های پرورش طیور به کار گرفته‌است.

ماحصل این فعالیت‌ها خرید و بهره‌برداری از سه مرغداری و یک کشتارگاه مرغ و همچنین تأسیس دو شرکت “کیمیا پروتئین خاورمیانه” و “پرسپید خاورمیانه” می‌باشد که در حوزه‌های پرورش دام و طیور و واردات کالاهای اساسی و فرآورده‌های گوشتی درحال فعالیت می‌باشند. تیم متخصص این شرکت همواره به دنبال ارتقا سطح کیفی و کمی محصولات خود بوده و سابقه درخشان این شرکت مبین این موضوع است.

کشت و صنعت اسوه
کشت و صنعت اسوه

رویکرد ما

_

رمز موفقیت در بازار پرتلاطم امروز، به‌کارگیری فنون مدیریت علمی به همراه گروه تحقیقاتی و مهندسان کارآمد است. کشت و صنعت اسوه با این رویکرد به یکی از معتبرترین شرکت‌های پخش مواد غذایی در تهران تبدیل ‌شده‌است.

پخش مواد غذایی اسوه

امکانات نرم افزاری:

حجم بالای اطلاعات موجود در شبکه‌های فروش و توزیع مویرگی به دلیل تعداد بسیار زیاد مشتریان، نیاز به تحلیل و آنالیز اطلاعات در جهت برنامه‌ریزی صحیح و اخذ تصمیمات استراتژیک؛ شرکت را برآن داشته‌است تا فارغ از هزینه‌های هر چند بالا، بهترین و کامل‌ترین نرم‌افزارهای جامع مدیریت فروش و توزیع موجود در ایران را بکار گیرد.

تجهیزات اخذ سفارش:

نفرات تیم فروش همگی مجهز به سیستم آنلاین ثبت سفارش و کاهش زمان و افزایش بهره‌وری است.

ناوگان توزیع:

۵۰ دستگاه انواع کامیون،کامیونت و وانت
پخش خاورمیانه عضو انجمن شرکت‌های پخش ایران می‌باشد.

کسب مدارج بالا و جایگاه درخشان در صنعت پخش و توزیع کشور و تلاش مستدام در راستای رسیدن به این جایگاه، از اهداف اصلی کشت و صنعت اسوه است.
همچنین این شرکت با نظام تصمیم‌‌گیری کارآمد نیروی انسانی بومی در هر بخش از مجموعه و با هدف ایجاد شبکه‌ای گسترده و قوی با سایر کشت و صنعت‌ ها و تعاونی‌ها در جهت حضوری پر رنگ در بازارهای منطقه‌ای و بین‌المللی گام برمی‌دارد.
در این بخش مهندسین کشاورزی با استفاده از تکنولوژی‌های روز و بکارگیری ماشین‌ آلات کشاورزی، سهم بسزایی در حوزه‌ی تولید و صادرات دارند.

این ماشین ها عبارت اند از:

_
  • آسیاب‌های بادی
  • تراکتورهای پرقدرت
  • ماشین‌ آلات خاک‌ورزی یا کشت خاک
  • ماشین‌ آلات برای برداشت و تولید یونجه
  • ماشین‌های مرتب‌سازی و ماشین‌ آلات بارگیری
  • ماشین‌ آلات کاشت، کود دهی، کنترل آفات و آبیاری
ماشین آلات کشاورزی

چشم‌انداز و ارزش‌ها

_

کشت و صنعت اسوه، هرساله با جمع‌آوری اطلاعات بازار و آنالیز داده‌های مجموعه، عملکرد خود را به‌ صورت مستمر ارزیابی و با تعیین اهداف در بازه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت، برنامه‌های استراتژیکی برای تحقق این اهداف تدوین و پیاده‌سازی می‌کند.

78

تکنولوژی و نوآوری

70

تجارت و توسعه خارج از کشور

86

تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی

62

رویدادهای تجاری و جلسات